Evian ja sinu tervis

nagu ema, nii ka beebi

Vesi mängib raseda naise, noore ema ja ka beebide elus tähtsat rolli. Seepärast ongi oluline valida sulle endale kui ka beebile sobivaim vesi. 

 

Raseduse ajal täidab vesi elutähtsat rolli. Keskmiselt 60% sinu massist koosneb veest, mis uueneb peamiselt joogivee varal iga 7 nädala tagant. Lisaks aitab vesi tekkida ja uueneda amnionivedelikul, keskkonnal, milles sinu laps kasvab ja areneb esimesed 9 kuud oma elust. 25. nädalaks koosneb loode peaaegu 90% ulatuses veest. Seepärast ongi joogivee kvaliteet tähtis nii sinu kui ka sinu beebi tervise seisukohast.

 

Vee oluline roll sinu beebi arengus jätkub ka pärast sündi. Esimestel elukuudel on beebi ainukeseks toiteallikaks rinnapiim või asenduspiim. Mõlemal puhul on peamiseks koostisaineks vesi. Näiteks 87% rinnapiimast koosneb veest, mida sa jood. See vesi peab olema looduslikult puhas ja tasakaalus. Seepärast sobibki evian® naturaalne looduslik mineraalvesi suurepäraselt nii emale kui ka beebile. See on kerge ning puhas ja tänu vee neutraalsele maitsele naudid sa seda ööpäevaringselt. Eriti sobiv tarbimiseks lapse olulistes arenguetappides.

 

Beebi kasvades soovime me teda hoolega kaitsta. Jälle on tuleb kindlasti valida õige mineraalvesi, mis toetab sinu beebi arengut. evian® looduslik mineraalvesi on 100% saasteainevaba ning väga väikese nitraadisisaldusega (alati vähem kui 10mg/l). evian® usaldusväärne mineraalide tasakaal (vähem kui 1000 mg/l vee kogumassis pärast aurustumist) kaitseb beebi tundlikke neerusid võimaliku liigse koormuse eest. Looduslikult puhas, õrn ja unikaalselt tasakaalus evian® looduslik mineraalvesi sobib suurepäraselt beebi muutuvate vajadustega. Ajal, mil laps kasvab ja areneb igakuiselt, on oluline meeles pidada, et sellel perioodil mängib vesi väga olulist rolli. Võimalda oma lapsele parim kaitse ja pane alus oma lapse tervisele ning arengule.